Szakkörök

Iskolánkban különböző szakkörökből válogathatnak tanulóink érdeklődésüknek megfelelően.

A sportot kedvelők foci vagy kosáredzésre járhatnak, korcsoportjuknak megfelelően.

Tantárgyi szakkörök közül történelem, német és informatika  közül választhatnak tanulóink.

Nyolcadikosaink matematika és magyar tantárgyakból felvételi előkészítőn vesznek részt.

Felkészítjük diákjainkat a különböző levelező és területi versenyekre.

Délutáni foglalkozás keretében működik a kézműves szakkör alsós és felsős tanulóinknak, ahol kézügyességeiket fejleszthetik, valamint a színjátszó csoport foglalkozása.
A Kapronczai Alapfokú Művészetoktatási Intézmény iskolánkban társastáncoktatást indított. Az első négy évfolyamon az órarendbe építve heti 2 órában sajátíthatják el a gyerekek a táncművészet alapjait.