Szakkörök

Iskolánkban különböző szakkörökből válogathatnak tanulóink érdeklődésüknek megfelelően.

A sportot kedvelők foci vagy kosáredzésre járhatnak, korcsoportjuknak megfelelően.

Alsós tanulóink matematika, kis természettudós, népi játékok és sakk szakkörön vehetnek részt, felsőseink elsősegély szakkörön gazdagíthatják ismereteiket.

Nyolcadikosaink matematika és magyar tantárgyakból felvételi előkészítőn vesznek részt.

Felkészítjük diákjainkat a különböző levelező és területi versenyekre.

Délutáni foglalkozás keretében működik a kézműves szakkör alsós és felsős tanulóinknak, ahol kézügyességeiket fejleszthetik, valamint a színjátszó csoport foglalkozása.
A Kapronczai Alapfokú Művészetoktatási Intézmény iskolánkban társastáncoktatást indított. Az első négy évfolyamon az órarendbe építve heti 2 órában sajátíthatják el a gyerekek a táncművészet alapjait.