AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK…

2016-2017 tanév

 

HÓZSA BOGLÁRKA (1. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés

 KANYAR ALEYANDRA (1. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

KISPÁL VIRÁG (1. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés

PIRI ÁDÁM (1. osztály)
Ř  A Mezőszél Városközponti Általános Iskola Apró matematikusok versenyén 34. helyezés

VIG BOTOND (1. osztály)
Ř  A Mezőszél Városközponti Általános Iskola Apró matematikusok versenyén 40. helyezés
Ř Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés
Ř Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés

 

BORI RÓBERT (2. osztály)
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 1. helyezés
Ř
  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

GAZSI IRINGÓ (2. osztály)
Ř  Országos Horvát Nemzetiségi Önkormányzat rajzpályázatán különdíjat kapott
Ř  Pécsett, a Köztársaság Téri Általános Iskolában megrendezett Tudásbajnokság megyei döntőjén matematikából 14. helyezés
Ř  A Mezőszél Városközponti Általános Iskola Apró matematikusok versenyén 22. helyezés

 IGNÁCZ JÁZMIN (2. osztály)
Ř  A Mezőszél Városközponti Általános Iskola Apró matematikusok versenyén 16. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 2. helyezés

 JÓJÁRT MERCÉDESZ (2. osztály)
Ř  Országos Horvát Nemzetiségi Önkormányzat rajzpályázatán különdíjat kapott

KELEMEN BÍBORKA (2. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés

PALKÓ ADRIENN (2. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

 

BALOGH RAMONA (3. osztály)
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 2. helyezés

CSÁNYI JULIANNA (3. osztály)
Ř  Baksai Általános Iskolában megrendezett mesevetélkedőn csapatban 2. helyezés
Ř  A pécsi Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára olvasóversenyén
2. helyezés
Ř Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés
Ř  Hangos és értő olvasási verseny Kővágószőlősön, emléklapot kapott
Ř  Szentlőrincen a Szigo Kupa táncversenyén Gyermek I. kezdő lány-lány latin kategóriában
3. helyezés

 CSÁNYI BENCE (3. osztály)
Ř  Hangos és értő olvasási verseny Kővágószőlősön, 2. helyezés
Ř  Bánki matematika versenyen 5. helyezés
Ř  Pécsett, a Köztársaság Téri Általános Iskolában megrendezett Tudásbajnokság megyei döntőjén matematikából 17. helyezés
Ř  Pellérden a Csiga-biga környezetismereti versenyen csapatban 4. helyezés
Ř  A nyelvÉSZ megyei szintű versenyén képviselte iskolánkat
Ř  A pécsi Nevelési Központban megrendezett tavaszi Foci Kupa bajnokságon „Legjobb védő” lett

DÉNES VERONIKA (3. osztály)
Ř Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

DOSZPOT DOMINIK (3. osztály)
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés

 KLÁRICS FILADELFIA (3. osztály)
Ř 
Megyei horvát olvasóversenyen 2. helyezés
Ř  A pécsi Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára olvasóversenyén emléklapot kapott

KOVÁCS KÍRA (3. osztály)
Ř Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés 

PIRI BOGLÁRKA (3. osztály)
Ř  Baksai Általános Iskolában megrendezett mesevetélkedőn csapatban 2. helyezés
Ř Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés
Ř  Pellérden a Csiga-biga környezetismereti versenyen csapatban 4. helyezés
Ř  Szentlőrincen a Szigo Kupa táncversenyén Gyermek I. kezdő lány-lány latin kategóriában 3. helyezés

 RENDES ÁKOS (3. osztály)
Ř  Bánki matematika versenyen 29. helyezés
Ř "Ne gyújts rá!" rajzpályázat 1. helyezés
Ř  Japán harcművészet Tigris tornáján 2. helyezés

SIPKÓCZKI NÓRA (3. osztály)
Ř Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés 

SZEGFŰ BALÁZS (3. osztály)
Ř  Országos horvát szavalóversenyen vett részt
Ř  A Felsőszentmártonban megrendezett megyei horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés
Ř Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés
Ř  Szentlőrincen a Szigo Kupa táncversenyén párosban a Gyermek II E Latin kategóriában
5. helyezés
Ř iDance Kupa Kozármisleny Gyermek II E latin 3. helyezés
Ř
III. Fonyód Kupa Gyermek I E latin 2. helyezés, Gyermek II E latin 5. helyezés
Ř
C&M Kupa Siófok Gyermek I-II latin 2. helyezés
Ř
Szabadidősport Nyugat Magyarországi Területi Kupa Kaposvár
Gyermek I. latin 2. helyezés, Gyermek I-II-Junior I. standard 6. helyezés

Ř
XI. Garai Kupa Szekszárd Gyermek I. latin 3. helyezés
Ř
Luca napi táncverseny, Szigo Kupa Siklós
Gyermek I-II kezdő standard 4. helyezés,
Gyermek I. kezdő latin 2. helyezés

Ř  Pécsett, a C Tíztánc, B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncversenyen:
Gyermek I. E Standard kategóriában 3
. helyezés
Gyermek I. E Latin kategóriában 4. helyezés

Ř  Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságán Kaposmérőn
Gyermek I. E Standard kategóriában
2. helyezés,
Gyermek I. E Latin kategóriában 3. helyezés

 ZAGORÁCZ BENCE (3. osztály)
Ř  A nyelvÉSZ megyei szintű versenyén képviselte iskolánkat
Ř  Japán harcművészet Tigris tornáján 1. helyezés

 

EPRESI MÁRK (4. osztály)
Ř  Pellérden a Csiga-biga környezetismereti versenyen csapatban 4. helyezés
Ř
 
Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

 GAZSI JÁZMIN (4. osztály)
Ř  Hangos és értő olvasási verseny Kővágószőlősön, 2. helyezés
Ř  „Fogom a kezed” egyfordulós országos csapatverseny 1. helyezés
Ř  A nyelvÉSZ megyei szintű versenyén képviselte iskolánkat

 IGNÁCZ MÍNEA (4. osztály)
Ř  Hangos és értő olvasási verseny Kővágószőlősön, 1. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés

KISPÁL ERNŐ (4. osztály)
Ř  A pécsi Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára olvasóversenyén
3. helyezés

 MOLNÁR NORBERT (4. osztály)
Ř  Baksai Általános Iskolában megrendezett mesevetélkedőn csapatban 2. helyezés
Ř  Pécsett, a Mátyás Király Utcai Általános Iskolában XXV. alkalommal megrendezett mesemondó versenyen képviselte iskolánkat

OLÁH VIKTOR (4. osztály)
Ř  „Fogom a kezed” egyfordulós országos csapatverseny 1. helyezés
Ř  Pellérden a Csiga-biga környezetismereti versenyen csapatban 4. helyezés
Ř  A pécsi Gandhi Gimnázium Nemzetiségi Ki Mit Tud? vetélkedő döntőjén 1. helyezés
Ř  A pécsi Gandhi Gimnázium Nemzetiségi Ki Mit Tud? vetélkedő elődöntőjén 2. helyezés

PALKÓ AMANDA (4. osztály)
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

SZTOJKA DORINA (4. osztály)
Ř  A pécsi Gandhi Gimnázium Nemzetiségi Ki Mit Tud? vetélkedő elődöntőjén 3. helyezés
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 2. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés
Ř
  Pécsett, a Mátyás Király Utcai Általános Iskolában XXV. alkalommal megrendezett mesemondó versenyen képviselte iskolánkat

 VLASITS LILI (4. osztály)
Ř  A pécsi Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára olvasóversenyén
1. helyezés

Ř  „Fogom a kezed” egyfordulós országos csapatverseny 1. helyezés
Ř  Megyei horvát olvasóversenyen 2. helyezés
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 1. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés
Ř
  Baksai Általános Iskolában megrendezett mesevetélkedőn csapatban 2. helyezés
Ř  Országos horvát szavalóversenyen vett részt
Ř  A nyelvÉSZ megyei szintű versenyén 8. helyezés

 

HÓZSA DOROTTYA (5. osztály)
Ř  A MOZAIK tanulmányi verseny országos döntőjén magyar nyelvből 22. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

KERESZTESI BIANKA (5. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés

 SÜTŐ ZSÓFIA (5. osztály)
Ř  A MOZAIK tanulmányi verseny országos döntőjén magyar nyelvből 21. helyezés
Ř  A nyelvÉSZ megyei szintű versenyén képviselte iskolánkat
Ř  Pécsett, a Köztársaság Téri Általános Iskolában megrendezett Tudásbajnokság megyei döntőjén magyar irodalomból 4. helyezés, magyar nyelvtanból 9. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés
Ř
 
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 2. helyezés

 

EPRESI TAMARA (6. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés

NOLL BIANKA (6. osztály)
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés

SAJTOS LAURA (6. osztály)
Ř  A MOZAIK tanulmányi verseny országos döntőjén magyar nyelvből 20. helyezés

 TÁLOS LAURA (6. osztály)
Ř  Siklóson, a „Várháborúk évszázada” történelem csapatversenyen 2. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés
Ř  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 1. helyezés

 VIG LUCA (6. osztály)
Ř
  Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés

 

DÓZSA PETRONELLA (7. osztály)
Ř  Siklóson, a „Várháborúk évszázada” történelem csapatversenyen 2. helyezés
Ř  Kővágószőlősön a Vörös homokkő tájékozódási és túraversenyen csapatban 3. helyezés
Ř  A nyelvÉSZ megyei szintű versenyén képviselte iskolánkat
Ř A TITOK Országos Történelem verseny döntőjén részt vett

GOKL ÁDÁM (7. osztály)
Ř Kővágószőlősön a Vörös homokkő tájékozódási és túraversenyen csapatban 3. helyezés

 KISMARCZI HAJNALKA (7. osztály)
Ř  Országos horvát nyelvi verseny döntőjén, Budapesten 7. helyezés

 KRIZSICS KARINA (7. osztály)
Ř  Országos Horvát Nemzetiségi Önkormányzat rajzpályázatán különdíjat kapott
Ř
 
A Felsőszentmártonban megrendezett megyei horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés
Ř  Országos horvát szavalóversenyen vett részt
Ř
 
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 1. helyezés
Ř
 
Az iskolai szavalóversenyen 2. helyezés

NAGY VIKTÓRIA (7. osztály)
Ř  Megyei horvát olvasóversenyen részt vett
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 3. helyezés
Ř
 
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés

 SOPRONI AFRODITÉ (7. osztály)
Ř  Országos Horvát Nemzetiségi Önkormányzat rajzpályázatán 1. helyezés
Ř  A pécsi Gandhi Gimnázium Nemzetiségi Ki Mit Tud? vetélkedő elődöntőjén 1. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés
Ř
 
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 2. helyezés

 

KOHUT DOMINIK (8. osztály)
Ř  Siklóson, a „Várháborúk évszázada” történelem csapatversenyen 2. helyezés
Ř  Kővágószőlősön a Vörös homokkő tájékozódási és túraversenyen csapatban 3. helyezés

 RENDES DOROTTYA (8. osztály)
Ř  Kővágószőlősön a Vörös homokkő tájékozódási és túraversenyen csapatban 3. helyezés
Ř  Országos horvát nyelvi verseny döntőjén, Budapesten 8. helyezés
Ř  Az iskolai szavalóversenyen 1. helyezés
Ř
 
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen 3. helyezés



2015-2016 tanév

BORI RÓBERT (1. osztály)

v Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen I. helyezés

v Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés

v A megyei horvát szavalóversenyen Felsőszentmártonban III. helyezés

 

GAZSI IRINGÓ (1. osztály)

v Az Országos Horvát Önkormányzat által hirdetett rajzpályázaton különdíjat kapott

 

HAGA AMANDA (1. osztály)

v Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

 

IGNÁCZ JÁZMIN (1. osztály)

v Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés

v Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen II. helyezés

 

JÓJÁRT MERCÉDESZ (1. osztály)

v Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

 

KELEMEN BÍBORKA (1. osztály)

v Az iskolai szavalóversenyen I. helyezés

 

KOVÁCS MELISSZA (1. osztály)

v Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

  PALKÓ ADRIENN (1. osztály)
v Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen II. helyezés

 BATÓ PETRA (2. osztály)
v Az Országos Horvát Önkormányzat által hirdetett rajzpályázaton II. helyezés

 CSÁNYI BENCE (2. osztály)
v
A „Teki-totó” országos matematika levelező versenyen VI. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 12. helyezés

CSÁNYI JULIANNA (2. osztály)
v
A Baranya Megyei Zeneiskolák Hegedűs és Csellista Növendékeinek találkozóján EZÜST minősítésben részesült.
v
A Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára által alsó tagozatosok számára a Pécsi Tudásközpontban megrendezett olvasóversenyen III. helyezett 29 versenyző közül.
v
Az iskolai szavalóversenyen I. helyezés
v
A „Teki-totó” országos matematika levelező versenyen VI. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 30. helyezés

 DÉNES VERONIKA (2. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés

GOKL SZABOLCS (2. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés
v
A „Teki-totó” országos matematika levelező versenyen V. helyezés

 KLÁRICS FILADELFIA (2. osztály)
v
Az Országos Horvát Önkormányzat által hirdetett rajzpályázaton különdíjat kapott.

 KOVÁCS KÍRA (2. osztály)
v
Rajza kiállításra került a Budapesti Sárkányos Gyerekkönyvtár által meghirdetett „Mi lenne, ha ...?” című rajzpályázat eredményes alkotásaiból rendezett kiállításon.
v
A „Teki-totó” országos matematika levelező versenyen VI. helyezés

PIRI BOGLÁRKA (2. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

 RENDES ÁKOS (2. osztály)
v
Az Országos Horvát Önkormányzat által hirdetett rajzpályázaton I. helyezés
v
A „Ne gyújts rá!” címmel meghirdetett iskolai rajzpályázaton III. helyezés

 SZABÓ NÓRA (2. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen III. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 19. helyezés

 SZEGFŰ BALÁZS (2. osztály)
v
A megyei horvát szavalóversenyen Felsőszentmártonban I. helyezés
v
Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen II. helyezés
v
A „Teki-totó” országos matematika levelező versenyen III. helyezés
v
Cséplő Dániel Tánciskolás Emlékkupa gyermek I. kezdő latin kategória I. helyezés (Nagykanizsa, 2015.10.25)
v
IX. Garay Kupa Társastánc Tánciskolás verseny Manó Latin kezdő kategória II. helyezés (Szekszárd, 2015.11.21)
v
Kapronczai Művészeti Iskola Luca-napi tánciskolás és formációs minősítő verseny Manó újonc kategória II. helyezés (Siklós, 2015.12.13.)
v
Kapronczai Művészeti Iskola Szigo Kupa táncverseny Manó Latin kategória I. helyezés (Komló, 2016.03.06.)
v
Szigo Kupa Táncversenyen Gyermek I. Kezdő Latin kategóriában IV. helyezés
v
Szigo Kupa táncversenyen Formációs Minősítő kategóriában EZÜST minősítés

ZAGORÁCZ BENCE (2. osztály)
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen I. helyezés

 ÁGOSTON DOMINIKA (3. osztály)
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen II. helyezés

EPRESI MÁRK (3. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

GAZSI JÁZMIN (3. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés

KANYAR KITTI (3. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

KISPÁL EVELIN (3. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés

MOLNÁR NORBERT (3. osztály)
v
A Baksai Általános Iskolában megrendezett Mesevetélkedőn csapatban I. helyezés
v
24. Benedek Elek Regionális Mesemondóverseny I. helyezés
v
Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés

SZABÓ NIKOLETT (3. osztály)
v Hangosolvasási és szövegértő verseny oklevél
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen III. helyezés

SZTOJKA DORINA (3. osztály)
v
24. Benedek Elek Regionális Mesemondóverseny III. helyezés
v
A Pécsi Rendőrkapitányság által szervezett „KI-MIT-TUD” vetélkedőn vers és próza kategóriában I. helyezés, továbbjutott a területi döntőre

 VLASITS LILI (3. osztály)
v
A Baksai Általános Iskolában megrendezett Mesevetélkedőn csapatban I. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen I. helyezés
v
A Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára által alsó tagozatosok számára a Pécsi Tudásközpontban megrendezett olvasóversenyen II. helyezés 20 versenyző közül.
v
Hangosolvasási és szövegértő verseny III. helyezés
v
Az iskolai szavalóversenyen I. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 16. helyezés

BATÓ VERONIKA (4. osztály)
v
A Baksai Általános Iskolában megrendezett Mesevetélkedőn csapatban I. helyezés

HASZILLO LILLA (4. osztály)
v
A Tudásbajnokság internetes vetélkedő megyei döntőjén környezetismeret tantárgyból 16. helyezés

HÓZSA DOROTTYA (4. osztály)
v
Hangosolvasási és szövegértő verseny III. helyezés
v
A Tudásbajnokság internetes vetélkedő megyei döntőjén irodalom-szövegértés tantárgyból 19. helyezés

KERESZTESI BIANKA (4. osztály)
v
A „Ne gyújts rá!” címmel meghirdetett iskolai rajzpályázaton I. helyezés
v
Az iskolai szavalóversenyen I. helyezés
v
A Tudásbajnokság internetes vetélkedő megyei döntőjén matematika tantárgyból 17. helyezés

PETROVICS STELLA (4. osztály)
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen I. helyezés
v
Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés

RAICS RÉKA (4. osztály)
v
Az iskolai szavalóversenyen II. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen II. helyezés

SÜTŐ RÉKA ZSÓFIA (4. osztály)
v
A Tudásbajnokság internetes vetélkedő megyei döntőjén anyanyelv tantárgyból 16. helyezés, irodalom-szövegértés tantárgyból 7. helyezés

 TIHANYI EVELIN (4. osztály)
v
A „Ne gyújts rá!” címmel meghirdetett iskolai rajzpályázaton II. helyezés

TÓTH KITTI (4. osztály)
v
A Baksai Általános Iskolában megrendezett Mesevetélkedőn csapatban I. helyezés
v
Az iskolai szavalóversenyen III. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 26. helyezés

SAJTOS LAURA (5. osztály)
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 28. helyezés
v
Az iskolai versmondó versenyen III. helyezés

TÁLOS LAURA (5. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen II. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen III. helyezés

VIG LUCA (5. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen I. helyezés

BOGDÁN KLAUDIA (6. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen II. helyezés

DÓZSA PETRONELLA (6. osztály)
v
„A liliomos herceg” évszázada címmel Siklóson meghirdetett történelem csapatversenyen II. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen III. helyezés
v
A TITOK Kálti Márk történelem verseny országos fordulóján 13. helyezés

KRIZSICS KARINA (6. osztály)
v
„Színpompás tavasz, napfényes nyár” címmel az Országos Mécs László Irodalmi Társaság rajzpályázatán a közel 600 alkotás közül III. helyezés
v
Az Országos Horvát Önkormányzat által hirdetett rajzpályázaton I. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen II. helyezés
v
A megyei horvát szavalóversenyen Felsőszentmártonban III. helyezés
v
Az iskolai versmondó versenyen I. helyezés

NAGY VIKTÓRIA (6. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen III. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen III. helyezés
v
A Kazinczy szépkiejtési verseny területi fordulójában képviselte iskolánkat.

RAKONCSA ENIKŐ (6. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen II. helyezés

 GULYÁS VIVIEN (7. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen III. helyezés

JÓJÁRT LÍVIA (7. osztály)
v
A „Ne gyújts rá!” címmel meghirdetett iskolai rajzpályázaton II. helyezés

KOHUT DOMINIK (7. osztály)
v
„A liliomos herceg” évszázada címmel Siklóson meghirdetett történelem csapatversenyen II. helyezés
v
Az iskolai versmondó versenyen II. helyezés

RENDES DOROTTYA (7. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen I. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen I. helyezés
v
Országos horvát nyelvi versenyen X. helyezés
v
A Pécs környéki kisiskolák számára Pellérden megrendezett német nyelvi versenyen csapatban II. helyezés
v
„A liliomos herceg” évszázada címmel Siklóson meghirdetett történelem csapatversenyen II. helyezés
v
A Pécs környéki kisiskolák számára Pellérden megrendezett matematika versenyen csapatban III. helyezés
v
A Táncsics Kupa Magyar nyelvi versenyen egyéniben V. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 26. helyezés

 FEKETE CINTIA (8. osztály)
v
A Pécs környéki kisiskolák számára Pellérden megrendezett német nyelvi versenyen csapatban II. helyezés
v
Az iskolai versmondó versenyen II. helyezés
v
A Táncsics Kupa Magyar nyelvi versenyen egyéniben IV. helyezés
v
A Táncsics Kupa Magyar nyelvi versenyen csapatban II. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján XI. helyezés
v
MOZAIK tanulmányi verseny – magyar nyelv – országos döntőjébe jutott

KRIZSICS ERIK (8. osztály)
v
A Pécs környéki kisiskolák számára Pellérden megrendezett német nyelvi versenyen csapatban II. helyezés

TÓTH PÉTER (8. osztály)
v
A „Ne gyújts rá!” címmel meghirdetett iskolai rajzpályázaton I. helyezés

TAKÁR ANADA (8. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen I. helyezés
v
A Pécs környéki kisiskolák számára Pellérden megrendezett német nyelvi versenyen csapatban II. helyezés
v
„A liliomos herceg” évszázada címmel Siklóson meghirdetett történelem csapatversenyen II. helyezett
v
A Táncsics Kupa Magyar nyelvi versenyen egyéniben II. helyezés
v
A Táncsics Kupa Magyar nyelvi versenyen csapatban II. helyezés
v
A Pécs környéki kisiskolák számára Pellérden megrendezett matematika versenyen csapatban III. helyezés
v
Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen megyei III. helyezés
v
Az iskolai horvát nyelvi szavalóversenyen IV. helyezés
v
A „NyelvÉSZ” tanulmányi verseny megyei fordulóján 8. helyezés
v
A Kazinczy szépkiejtési verseny területi fordulójában képviselte iskolánkat.
v
A MOZAIK tanulmányi verseny országos döntőjén magyar nyelvből 9. helyezés

VÉGH BOGLÁRKA (8. osztály)
v
Az iskolai versmondó versenyen III. helyezés

 

vissza